PostWysłany: Pon 20:40, 11 Wrz 2006    Temat postu: 3 i 4 kolejka

LKS "Huragan" Swędów - Czarni Smardzew 2:3
Urbański - Klimczak, Kucharski, Tomczak, Podsiedlik - Owczarek (P. Jasek), Palmowski, Cłapiński (Piestrzeniewicz), Łysoń - M. Jasek, Przybysz.
Bramki dla Huraganu: Rafał Przybysz (10 min), Adam Klimczak (70 min.)
Żółte kartki: Kucharski w 40 min - za drugą żółtą czerwona oraz Palmowski.
W 10 minucie po kapitalnym uderzeniu Rafała Przybysza z rzutu wolnego LKS "Huragan" prowadził 1:0. Po błędzie bramkarza Swędowa goście po 10 minutach doprowadzili do wyrównania. Niestety w 40 minucie za drugą żółtą kartkę boisko musiał opuścić Michał Kucharski i gospodarze dalszą część meczu kontynuowali w dziesięciu. Na początku drugiej połowy goście przejęli inicjatywę, którą udokumentowali strzeleniem dwóch bramek. Dopiero w 70 minucie nadzieję gospodarzy na wywalczenie punktu przywrócił Adam Klimczak dobijając piłkę po rzucie wolnym. Niestety zmęczeni gospodarze nie dali już rady doprowadzić do wyrównania.

Ostatnio zmieniony przez lucky_alex dnia Wto 17:02, 19 Wrz 2006, w całości zmieniany 2 razy
dycha
Zaplecze drużyny

Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 263

Skąd: skądinąd

PostWysłany: Śro 10:58, 13 Wrz 2006    Temat postu:

no to Huragan ma 0 pkt Very Happy znam jednego kolesia z Czarnych Smardzew Very Happy ostatnio nawet z nim troszkę popracowałem Smile powiedział że do nas przyjadą po 3 pkt. Sad

dycha

Posty: 263

PostWysłany: Śro 11:01, 13 Wrz 2006    Temat postu:

Z tego co widzę 0pkt. ma także Victoria Łódź, tak więc walka o 3 ostatnie miejsca zapowiada się dużo bardziej pasjonująco niż o awans Cool swój rytm uchwyciła chyba wreszcie Pisia(lol) Zygry, która ma zamiar wywalczyć awans do klasy A w tym sezonie

PostWysłany: Nie 22:27, 17 Wrz 2006    Temat postu:

Walka do końca,tym się reprezentować.... nie ostatnie miejsce tylko jak najlepsze!!